Laureatki Diecezjalnego Konkursu Wiedzy

Karolina Dłubak-Sierańska i Emilia Grycman – uczennice naszej szkoły wzięły udział w Diecezjalnym Konkursie Wiedzy „Świętych kocham i szanuję, ich uczynki naśladuję”. Była to już jedenasta edycja tego konkursu. W tym roku konkursowicze prezentowali swoją wiedzę o św. Andrzeju Boboli. Trudna postać i ogrom materiałów dydaktycznych, nie zniechęciły uczniów do przygotowań i do konkursu na etapie dekanalnym 12 marca 2019r. przystąpiło 71 szkół (142 uczniów z całej Diecezji Kaliskiej). W ścisłym finale tego konkursu 15 maja 2019r. wzięli udział uczniowie z 15 szkół, w tym uczennice z naszej szkoły.

Karolina i Emilia zostały laureatkami tego konkursu. Gratulujemy!

Uczennice przygotowywała Renata Adamska – nauczyciel religii w ZS w Trzcinicy.