Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych kandydatów do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy

Podajemy wyniki rekrutacji do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy. W załącznikach znajdują się:

1. Lista kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 wynikająca z deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
  2. Lista kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 wynikająca z postępowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy.
  3. Lista kandydatów niezakwalifikowanych do przyjęcia do przedszkola na rok 2020/2021 wynikająca z postępowania rekrutacyjnego do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy.

Rodziców kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy (lista nr 2) prosimy o napisanie Oświadczenia Rodzica potwierdzającego wolę przyjęcia. Można to zrobić w następujący sposób:

1. Wydrukować załącznik i wypełnić go.
  2. Napisać odręcznie oświadczenie, które powinno zawierać:
    1. W prawym górnym narożniku: miejscowość i datę
    2. W lewym górnym narożniku: dane rodzica kandydata
    3. Na środku kartki tytuł: Oświadczenie rodzica
    4. Pod spodem treść oświadczenia: Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (tu wpisać imię i nazwisko dziecka) do Publicznego Przedszkola Samorządowego w Trzcinicy na rok szkolny 2020/2021.
    5. Na dale kartki własnoręczny podpis.

Tak przygotowane oświadczenie należy dostarczyć do 07.04.2020r. (wtorek) do godz. 15.00 do Zespołu Szkół w Trzcinicy w następujący sposób:

1. Wrzucić do skrzynki podawczej znajdującej się na budynku szkoły z lewej strony drzwi, lub
  2. Zrobić zdjęcie tego oświadczenia i przesłać je na email szkoły: sptrzcinica@wp.pl

Brak dostarczenia oświadczenia woli przyjęcia w podanym terminie oznacza rezygnację z miejsca w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy i na to miejsce przyjmowany jest kolejny kandydat z listy niezakwalifikowanych.