Luty na sportowo – koszykówka dziewcząt rocznik 2008-2009

28 lutego 2023r. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się powiatowe rozgrywki koszykówki dziewcząt rocznik 2008-2009. Nasza drużyna, w składzie:  Magdalena Adamska, Zuzanna Durlej, Anna Kardaś,  Wiktoria Kłobucka, Julia Pietrzyk, Amelia Tomalik, Magdalena Wielgosz, Ewa Więcek, zajęła III miejsce. Dziewczyny rozegrały 4 mecze: z zawodniczkami ze szkół podstawowych z Donaborowa, Perzowa, Bralina i SP nr 3 z Kępna. Podczas gry było dużo emocji, zapału, zaangażowania i umiejętności koszykarskich, a efektem było ukończenie turnieju na III miejscu w powiecie. Gratulujemy!