Majowe konkursy z Patronem naszej szkoły w tle – konkurs na plakat

I miejsce

W okresie zdalnego nauczania intensywnie przygotowujemy się do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Patrona naszej szkoły, której termin został przesunięty. Dlatego w maju zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w trzech konkursach.

Dla uczniów klas IV-VI przeznaczony był konkurs na plakat zawierający wybrane hasło lub cytat Prymasa – bardzo ważny dla autora pracy. W konkursie wzięło udział 8 uczniów. Komisja konkursowa obejrzała prace i ogłosiła wyniki:

I miejsce zajął: Tomasz Cieślak

II miejsce zajęła: Oliwia Adamek

III miejsce zajęli: Karol Nowak i Weronika Uszycka

Prace wykonali i nadesłali również: Adam Matysiak, Amelia Tomalik, Piotr Tyra i Igor Zimoch.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszyscy również zostali nagrodzeni dodatkową oceną z religii. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.