Majowe konkursy z Patronem naszej szkoły w tle – konkurs na pracę pisemną

W okresie zdalnego nauczania intensywnie przygotowujemy się do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Patrona naszej szkoły, której termin został przesunięty. Dlatego w maju zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w trzech konkursach.

Dla uczniów klas VII-VIII przeznaczony był konkurs na wypowiedź pisemną. Zadaniem konkursowym była odpowiedź na pytanie „Za co chciałbym podziękować Patronowi mojej szkoły?”. Praca mogła mieć formę listu, wiersza bądź opowiadania.

Komisja konkursowa przeczytała nadesłane prace i ogłosiła wyniki:

I miejsce zajęła: Marlena Kałus

II miejsce zajął: Michał Matysiak

III miejsce zajął: Alan Zawierucha

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszyscy również zostali nagrodzeni dodatkową oceną z religii. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.