Majowe konkursy z Patronem naszej szkoły w tle – konkurs na projekt pocztówki

I miejsce

W okresie zdalnego nauczania intensywnie przygotowujemy się do beatyfikacji Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Patrona naszej szkoły, której termin został przesunięty. Dlatego w maju zaprosiliśmy naszych uczniów do udziału w trzech konkursach.

Dla uczniów klas I-III przeznaczony był konkurs na projekt pocztówki pod hasłem „Za przykład Twojego życia za to, że uczyłeś nas kochać Boga i ludzi – chcemy Ci serdecznie podziękować”. W konkursie wzięło udział 10 uczniów. Komisja konkursowa obejrzała prace i ogłosiła wyniki:

I miejsce zajęła: Amelia Aleksandrowicz

II miejsce zajęli: Filip Nowak i Tobiasz Wróbel

III miejsce zajęły: Małgorzata Smoguła i Marta Tyra

Piękne prace nadesłali również: Maja Glik, Hanna Kroll, Zofia Młynarczyk, Szymon Tomalik i Alan Walczak.

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszyscy również zostali nagrodzeni dodatkową oceną z religii. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na zakończenie roku szkolnego.