Mikołaj w przedszkolu

Tradycyjnie 6 grudnia dzieci z Przedszkola w Trzcinicy odwiedził Mikołaj, który wszystkim przedszkolakom przyniósł prezenty. Odpowiedział na zaproszenie dzieci, które zostało wysłane z Urzędu Pocztowego w Trzcinicy. W ramach przygotowań do wizyty Mikołaja przedszkolaki wykonały m.in. ozdoby świąteczne do sklepu „Delikatesy Centrum” w Trzcinicy.

W tym dniu Przedszkole odwiedził również wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik, który przyniósł dzieciom cukierki.

Obydwa spotkania przebiegły w „mikołajkowym” nastroju, a w przedszkolu już czuć świąteczną atmosferę – wszystkie sale są pięknie udekorowane.