Mikołaj w przedszkolu

07 grudnia 2020r. dzieci z Przedszkola w Trzcinicy odwiedził Mikołaj. Przedszkolaki najpierw usłyszały dźwięk dzwonków, a potem dostrzegły spacerującą po przedszkolnym placu zabaw i wokół przedszkola charakterystyczną postać. Po chwili w drzwiach sal pojawił Mikołaj, a ponieważ był bardzo zapracowany to poprosił dzieci o rozwiązanie zadania, które brzmiało: „Grzeczne dzieci, które Mikołaja kochają, w całym przedszkolu wiadomości i prezentów niech szukają”. Po tych słowach zniknął. Przedszkolaki zabrały się do pracy. Uważnie odsłuchały multimedialną wiadomość, a potem odnalazły pozostawione pod choinką prezenty, wśród których były lalki i samochody. Radość dzieci była ogromna.