Mikołaj w przedszkolu

Dnia 6 grudnia 2016r. do Przedszkola przybył św. Mikołaj z dużym workiem prezentów dla dzieci. Przedszkolaki już od rana z wielką niecierpliwością czekały na spotkanie z niezwykłym gościem, przywitały Mikołaja wierszykami i piosenkami o tematyce świątecznej. Spotkanie z Mikołajem przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Każde dziecko otrzymało paczkę, w której był upominek i dużo słodyczy. Wszyscy umówili się na spotkanie w przyszłym roku.

Miłym akcentem tego dnia były jeszcze odwiedziny pani Agnieszki Dubiel i pana Szczepana Żeleźniaka, którzy w imieniu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów – koła w Trzcinicy poczęstowali wszystkie dzieci cukierkami.