Mikołajkowo we Wrocławiu

Coraz częściej z okazji Mikołajek, uczniowie naszej szkoły wyjeżdżają na jednodniowe wycieczki, podczas których integrują się i zdobywają nowe doświadczenia.

9 grudnia, jak co roku, klasa VIIb wraz z wychowawcą wyjechała do Wrocławia. Uczniowie byli w kinie, gdzie obejrzeli bajeczny film pt. „Czarownica 2”, i kolejny raz przekonali się o tym, że dobro musi zwyciężyć. Następnie udali się na Świąteczny Jarmark, gdzie obejrzeli przepiękne dekoracje, kupili prezenty dla najbliższych oraz pamiątki dla siebie. Dzięki niezwykłemu klimatowi tego miejsca, poczuli świąteczną atmosferę.

Podczas wycieczki nie zabrakło zabawnych sytuacji i pamiątkowych zdjęć.