MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KOSZYKÓWKI

6 grudnia 2021r. w naszej szkole odbył się I Mikołajkowy Turniej Koszykówki. Uczestnikami zmagań sportowych byli uczniowie od klasy IV do klasy VIII. Turniej został podzielony na 2 fazy rozgrywek. Rywalizowały ze sobą klasy IV i V dziewczęta i chłopcy. Następnie do rywalizacji przystąpiły klasy VII i VIII grupy dziewcząt i chłopców. Uczniowie wykazali się bardzo dużą motywacją do gry i chęcią do sportowej rywalizacji. Po zakończeniu rozgrywek wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, jak i słodkim upominkiem. Naszym uczniom bardzo spodobała się ta forma rywalizacji i na pewno będzie ona kontynuowana w przyszłości.