Mistrzostwa Powiatu w siatkówce dziewcząt

17 marca 2022r. w naszej szkole odbył się turniej w ramach mistrzostw powiatu siatkarskich czwórek, w którym rywalizowały dziewczęta z rocznika 2009 i młodsze. W turnieju wzięły udział dwie drużyny: SP Trębaczów i SP Trzcinica. Mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się zwycięstwem reprezentacji Szkoły Podstawowej w Trębaczowie, zajęła ona I miejsce i awansowała do finału rejonu.

Nasza reprezentacja dziewcząt w składzie: Magdalena Adamska, Zuzanna Durlej, Maja Glik, Agnieszka Graczyk, Kornelia Henrykowska, Amelia Kaczmarek, Hanna Kroll, Natalia Nawrocka, Zuzanna Sikora, Ewa Więcek, zajęła II miejsce. Gratulujemy!

Organizatorami turnieju byli Elżbieta Godek i Krzysztof Stefański – nauczyciele wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.