Nagrody w Konkursie „SKO w SGB”

Szkolna Kasa Oszczędności działająca przy Szkole Podstawowej w Trzcinicy wzięła udział w konkursie „SKO w SGB”, którego organizatorem był SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu. Konkurs polegał na systematycznym oszczędzaniu pieniędzy przez członków SKO oraz angażowaniu się przez nich w działania promujące oszczędzanie, racjonalne gospodarowanie pieniędzmi.

SKO działająca przy Szkole Podstawowej w Trzcinicy zajęło 8 miejsce w konkursie i w związku z tym 23 czerwca 2022r. naszą szkołę odwiedzili: Wiceprezes Zarządu SBL w Kępnie Pan Marcin Hofman, Dyrektor Regionalny Łukasz Rataj i Kierownik Zespołu Wsparcia Sprzedaży Pani Dominika Rebelska.

Goście podczas spotkania z uczniami klas I-III uroczyście wręczyli:

• nagrodę dla szkoły w postaci bonu upominkowego do sieci Empik o wartości 500 zł
  • nagrody rzeczowe (gry) dla 30 najsystematyczniej oszczędzających uczniów
  • oraz drobne upominki dla wszystkich dzieci oszczędzających w SKO.