NAJSZCZERSZE PODZIĘKOWANIA

Dzisiejszy ranek rozpoczął się bardzo emocjonalnie. Na pierwszych zajęciach cała społeczność naszej szkoły zebrała się w jednym miejscu, żeby podziękować za 19-letnią współpracę panu Janowi Olejnikowi – kierowcy szkolnego autobusu. Z dniem dzisiejszym pan Jan kończy swoje obowiązki i przechodzi na zasłużony odpoczynek. Słowa szczerych podziękowań w imieniu wszystkich pracowników złożyła panu Janowi dyrektor szkoły – pani Ewa Hetmańczyk wraz z wicedyrektorem – panią Renatą Adamską-Garbowską, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, pracownicy Przedszkola z panią kierownik – Mariolą Bednarek oraz dzieci przedszkolne i uczniowie naszej szkoły. Najbardziej wzruszającym momentem były chyba gromkie, długo niekończące się brawa uczniów, nauczycieli i pracowników, które wyrażały ogromną wdzięczność skierowaną w stronę pana Jana za jego oddanie, opanowanie, cierpliwość, ale przede wszystkim dbałość o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie dowozów szkolnych.

Panie Janie będzie nam Pana bardzo brakowało!