Nowe zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

Informujemy, że Minister Edukacji Narodowej w związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty wprowadził następujące zmiany dotyczące postępowania rekrutacyjnego do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021.

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów na rok szkolny 2020/2021 do klas I publicznych liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia i klas wstępnych, zostaną określone przez Ministra Edukacji Narodowej i podane do publicznej wiadomości na stronie internetowej ministerstwa. O nowych terminach postępowania rekrutacyjnego poinformujemy niezwłocznie po ich opublikowaniu przez MEN.

Więcej informacji nt. zasad obwiązujących podczas postępowania rekrutacyjnego znajduje się w załączniku do artykułu.

Załączniki: