Ogłaszamy konkurs „JESTEM WOLNY - NIE UZALEŻNIAM SIĘ”

Zachęcamy uczniów klas IV-VIII Szkoły Podstawowej w Trzcinicy do wzięcia udziału w konkursie profilaktycznym „Jestem wolny – nie uzależniam się”.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na problem uzależnienia dzieci i młodzieży od współczesnych mediów społecznościowych.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu oryginalnego plakatu profilaktycznego związanego z uzależnieniem od gier, telefonu, hejtowania itp. Na plakacie powinno znaleźć się własne hasło albo rymowanka oraz elementy graficzne nawiązujące do tematyki konkursu. Prace powinny być wykonane w formacie A3 dowolną techniką (pastele, pisaki, kredki, ołówek, farby itp.).

Dodatkowych informacji udzielają p. Agnieszka Podejma-Wróblewska, p. Gabriela Rachel-Nowak i p. Alina Lenort.

Wykonaną pracę należy sfotografować i przesłać na czat Teams (TYLKO w ten sposób) do p. Agnieszki Podejmy-Wróblewskiej lub p. Gabrieli Rachel-Nowak lub p. Aliny Lenort. Na prace czekamy do 26 lutego 2021r.

Wyróżnione prace konkursowe zostaną umieszczone na stronie internetowej naszej szkoły oraz na szkolnym Facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody!

Prosimy o zachowanie oryginałów prac do czasu powrotu do szkoły, ponieważ zostanie z nich stworzona wystawa.

Życzymy twórczej i owocnej pracy!!!