OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka 20 września w naszym przedszkolu odbyło się wesołe święto. Każda grupa świętowała na swój sposób. Nauczyciele i pracownicy przedszkola składali dzieciom życzenia i obdarowywali wszystkich skromnymi upominkami, symbolami grup. Wszystkie przedszkolaki otrzymały medale, czapki, były też buźki i znaczki. Dookoła słychać było melodie grupowych piosenek. Dzieci uczyły się wierszyków o swoich grupowych bohaterach. Działalność plastyczno-techniczna również związana była z przynależnością do grupy. Powstały smocze jamy, prace na temat „Odważny muchomorek to…”, kartki i kolorowanki. Ten wyjątkowy dzień uświetniły słodycze podarowane przez przewodniczącą KGW w Trzcinicy Panią Marię Bryję.

Wspólnie z dziećmi bardzo dziękujemy za ten miły gest.