Palmy wielkanocne – konkurs dla uczniów klas I-III

Uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną. 52 piękne palmy ozdobiły (na krótko) szkolny korytarz. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ale ostatecznie wyłoniła zwycięzców.

Klasa I:

I miejsce – Michał Ozdoba, II miejsce – Dominika Walczak, III miejsce – Miłosz Wyrwa, wyróżnienie – Tomasz Matyszczak.

Klasa IIa:

I miejsce – Nikola Żłobińska, II miejsce – Hubert Papiór, III miejsce – Paulina Pieles.

Klasa IIb:

I miejsce – Emilia Durlej, II miejsce – Milena Zimoch i Kacper Zimoch.

Klasa III:

I miejsce – Milena Matyszczak, II miejsce – Wojciech Durlej, III miejsce – Maria Stefańska, wyróżnienie – Karol Pulit.

Laureaci konkursu otrzymali drobne upominki, a wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów i wykonania. Żałujemy, że palmy nie mogły dłużej zdobić korytarza szkolnego.