Pasowanie na przedszkolaka

30 października 2019r. w Przedszkolu w Trzcinicy odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Wszystkie dzieci, które od września rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu złożyły ślubowanie:

„Jesteśmy przedszkolakami,

zawsze chcemy być zuchami.

Bawić się uczyć grzecznie będziemy,

tutaj wszystkim to ślubujemy”.

Następnie pani Ewa Hetmańczyk – wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy dotknięciem „czarodziejskiej kredki” pasowała dzieci na przedszkolaków. Po pasowaniu dzieci włożyły stroje grupowe, a potem każda grupa zaprezentowała swój grupowy wiersz lub piosenkę. Odśpiewano również hymn przedszkola, a na zakończenie uroczystości przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola pani Natalia Białek poczęstowała wszystkich przedszkolaków cukierkami.