Pasowanie na przedszkolaka

22 października 2021r. w Przedszkolu w Trzcinicy odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dla dzieci, które 01 września 2021r. rozpoczęły pobyt w naszym przedszkolu, był to bardzo ważny dzień i dlatego na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy p. Ewa Hetmańczyk oraz przedstawiciele Rady Rodziców p. Anna Wołowicz, p. Anna Sobczyk, p. Anna Hofman, p. Aneta Bednarek.

Po odśpiewaniu hymnu przedszkolnego i prezentacji krótkiej części artystycznej nastąpiło pasowanie. Pani wicedyrektor Ewa Hetmańczyk, przy użyciu olbrzymiej kredki, pasowała dzieci na przedszkolaków. Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.