PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

28 października 2022r. w naszym przedszkolu odbyło się „Pasowanie na Przedszkolaka” – uroczystość bardzo ważna dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Pani Kierownik Mariola Bednarek powitała zaproszonych gości, a następnie dzieci przedstawiły krótką część artystyczną, podczas której zaprezentowały swoje umiejętności i tym samym udowodniły jak dużo już potrafią. Były wierszyki, piosenki i tańce. Wicedyrektor Zespołu Szkół Ewa Hetmańczyk dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Podczas ślubowania dzieci przyrzekły: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania i drobny upominek ufundowany przez Radę Rodziców.