Patrycja w Warszawie

We wrześniu 2017r. Patrycja Biegańska uczennica kl. VI Szkoły Podstawowej w Trzcinicy została laureatką Konkursu pod hasłem „List do taty” organizowanego przez Komisję Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP oraz Inicjatywę Tato.Net – zajęła I miejsce w okręgu obejmującym powiaty: kępiński, krotoszyński, ostrowski i ostrzeszowski. Nagrodą dodatkową za zwycięstwo w etapie okręgowym był wyjazd laureata i jego opiekuna do Warszawy do Senatu RP na uroczystość ogłoszenia wyników etapu ogólnopolskiego konkursu.

18 października 2017r. w Warszawie w Senacie RP odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom 4. edycji konkursu „List do Taty”. Patrycja uczestniczyła w tym spotkaniu razem z tatą p. Przemysławem Biegańskim. W trakcie uroczystości listy konkursowe czytał aktor Radosław Pazura. Podczas pobytu w stolicy laureaci konkursu i opiekunowie zwiedzili parlament i odwiedzili Centrum Nauki Kopernik.