Pierwsza przedszkolna wycieczka

Po dłuższej przerwie przedszkole wróciło do organizowania wycieczek dla dzieci. Pierwsza wycieczka odbyła się 17.11.2022r. do kina „Sokolnia” w Kępnie na film pt. „Nel i tajemnica Kurokota”. Dzieci powitał dyrektor kina pan Grzegorz Leks i opowiedział przedszkolakom kilka kinowych ciekawostek. Emisja filmu zainteresowała dzieci, z czasem zaciekawienie przeplatało się ze śmiechem i wspaniałą zabawą. Mądra i pełna humoru animacja dowiodła, że z najlepszymi przyjaciółmi można dokonać rzeczy niemożliwych. Droga powrotna autokarem pełnym gwaru i rozmów była dowodem udanej wycieczki.