Pocztówkowe Przedszkole

W tym roku szkolnym dzieci z przedszkola w Trzcinicy włączyły się w realizację programu: „Pocztówkowe Przedszkole”. Dzieci przesyłają pocztówki z naszego przedszkola z wizerunkiem Trzcinicy, jako miejscowości i gminy, dzieciom z przedszkoli w całej Polsce. W ten sposób pragniemy pochwalić się jak wygląda nasze przedszkole, a tym samym spowodować zainteresowanie innych przedszkolaków, w jakim regionie Polski mieszkamy. Jednym z punktów programu były odwiedziny poczty. 10 października br. starsze grupy przedszkolne „Jeżyki”, „Muchomorki” i „Smoki Dinusie” odwiedziły Urząd Pocztowy w Trzcinicy, aby wysłać pocztówki, ale również, żeby złożyć życzenia pracownikom poczty z okazji Święta Poczty i znaczka pocztowego, które przypada 9 października.