Podsumowanie gminnych konkursów zorganizowanych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

09 maja 2018r. wójt gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik wręczył nagrody zwycięzcom gminnych konkursów ogłoszonych z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

Nagrody otrzymali:

w konkursie plastycznym pod hasłem „Symbole narodowe wokół nas w 100.rocznicę odzyskania niepodległości”

w kategorii przedszkole: Emilia Durlej (I miejsce), Marcel Krzyżański (II miejsce), Tobiasz Wróbel (III miejsce), Amelia Kaczmarek (wyróżnienie)

w kategorii kl. I-III: Igor Zimoch (III miejsce), Natalia Zimoch (wyróżnienie)

w konkursie plastycznym „Konstytucja 3 maja w 100.rocznicę odzyskania niepodległości”

w kategorii kl. IV-VI: Konrad Konieczny (I miejsce), Jakub Matyszczak (II miejsce), Amanda Juszczak (III miejsce), Edyta Fajga (III miejsce)

w kategorii gimnazjum: Kacper Lenort (I miejsce)