Podsumowanie konkursu „Zapobiegajmy pożarom”

Uczestnicy ze szkoły podstawowej i gimnazjum

15 lutego 2017r. w Zespole Szkół w Trzcinicy wręczono nagrody i dyplomy za udział w etapie gminnym ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Podsumowania wyników tego konkursu i wręczenia nagród dokonali wójt Gminy Trzcinica Grzegorz Hadzik i Prezes Gminny OSP Krzysztof Waloszczyk.

W przedszkolu nagrodzeni zostali: Leon Przybyła (I miejsce), Adam Gattner (II miejsce), Hanna Kroll (III miejsce), Julian Maciejewski (wyróżnienie) i Jan Parzonka (wyróżnienie).

W kategorii klas I-III szkoły podstawowej nagrodzeni zostali: Igor Zimoch (III miejsce) i Karol Nowak (wyróżnienie).

W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej nagrodzony został Karol Lorenc (wyróżnienie).

W kategorii klas I-III gimnazjum nagrodzeni zostali: Sara Zimoch (I miejsce) i Maciej Pregiel (wyróżnienie).

Wszyscy uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie niespodzianki.