POMAGANIE JEST FAJNE - SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU ZNÓW W AKCJI

Tuż przed feriami finiszowała kolejna akcja charytatywna w naszej szkole. Było to pierwsze działanie  Szkolnego Koła Wolontariatu w II półroczu. Tym razem zorganizowana  została zbiórka karmy dla Azylu Psów Zapomnianych w Wołczynie. Zbieraliśmy karmę dla psów i kotów z tego schroniska.  Jak zwykle akcja cieszyła się dużą popularnością wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. W zbiórkę najbardziej zaangażowali się uczniowie klas I-III. Po raz pierwszy  organizacji akcji przewodniczyli  członkowie SKW z klasy VI i trzeba przyznać, że egzamin zdali na 6!

Poza karmą dla psów i kotów ofiarowaliśmy na rzecz schroniska wykładzinę PCV.

„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” – powiedziała Flora Edwards.

Jej słowa będą nam  towarzyszyć w kolejnych działaniach charytatywnych.

Nad akcją czuwała pani Jolanta Jelonek - opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu.