Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

28 października 2018r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbył się VI Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Organizatorem festiwalu było Starostwo Powiatowe w Kępnie. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice w następujących kategoriach wiekowych:

• w kategorii 6 – 9  lat: Zuzanna Durlej i Michalina Walczak
  • w kategorii 10 – 13 lat: Julia Jokiel i Natalia Pawlik.

Konkurs został poprzedzony warsztatami wokalnymi z Markiem Kościkiewiczem. Uczestników oceniało jury w składzie: Marek Kościkiewicz (muzyk, gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów), Diana Magot-Wołk (pracownik Starostwa), Jarosław Paprocki (menadżer zespołu De Mono i gitarzysta zespołu Magma).

Natalia Pawlik zajęła I miejsce, a Julia Jokiel IV miejsce w swojej kategorii wiekowej. Zuzanna Durlej zajęła IV miejsce, a Michalina Walczak VI miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy udanych występów!

Wszystkie uczestniczki konkursu przygotowywała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska – nauczycielka muzyki w Zespole Szkół w Trzcinicy.