Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

23 października 2022r. w auli Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kępnie odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Organizatorem festiwalu było Starostwo Powiatowe w Kępnie. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice w następujących kategoriach: Alicja Pietrzak w kategorii klasy IV-VI i Julia Pietrzyk w kategorii klasy VII-VIII.

Konkurs został poprzedzony warsztatami wokalnymi, które poprowadziła pani Monika Wiśniowska-Basel – wokalista, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka szkoły Jazzu, Finalistka The Voice of Poland 2021.

Obie uczennice zajęły IV miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Gratulujemy udanych występów!

Uczestniczki do konkursu przygotowywała pani Agnieszka Podejma-Wróblewska – nauczycielka muzyki w Zespole Szkół w Trzcinicy.