Powiatowy Konkurs Recytatorski w Laskach

29 maja 2019r. uczniowie Zespołu Szkół w Trzcinicy wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Poezja Jana Pawła II”, który już po raz szesnasty odbywał się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Laskach. Recytowali dwa utwory – jeden autorstwa Jana Pawła II, drugi dowolnego autora, mówiący o miłości do matki lub ojca.

Szkołę podstawową reprezentowali: Nikola Nowak z kl. Va, Łukasz Papiór z kl. Vb i Maja Tomalik z kl. VII, gimnazjum reprezentowała Natalia Parzonka z kl. IIIb.

Łukasz Papiór zajął III miejsce w kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowej. Gratulujemy!

Uczniów przygotowywały polonistki: Alicja Gatner, Lidia Jerczyńska, Bożena Mierzwiak i Beata Więcek-Szczurowska.