POŻEGNANIE KLASY VIII

Chociaż zakończenie roku szkolnego dopiero jutro, to już żegnali się z nami uczniowie klasy VIII. To był wyjątkowy rocznik i to pod wieloma względami. Chociaż było ich niewielu z pewnością zostaną przez nas wszystkich zapamiętani. Pożegnaniu towarzyszyła nuta melancholii. Był czas podziękowań i wesołych wspomnień z poprzednich lat spędzonych w naszej szkole.

Uroczystość wzbogacił program uczniów klas siódmych, którzy mieli dla swoich koleżanek i kolegów przygotowane wiele dobrych słów i życzeń. Ósmoklasiści zostali obdarowani specjalnymi tytułami przyznanymi im przez uczniowską kapitułę oraz symbolicznymi czterolistnymi koniczynkami.

Był też czas na nagród, pamiątek i podziękowań jakie popłynęły z ust uczniów i nauczycieli.

Czasu wzruszeń jutro będzie ciąg dalszy.

Naszym już prawie absolwentom życzymy wszelkiej pomyślności na kolejnych stopniach edukacyjnych i samorozwoju.

Uczniów przygotowały panie: Bożena Mierzwiak, Lidia Jerczyńska i Agnieszka Podejma-Wróblewska.