Przedszkolaki na wycieczce

30 maja 2023r. dwa autobusy wypełnione wesołymi przedszkolakami wyruszyły do Wrocławia. Dzieci pojechały obejrzeć wystawę klocków LEGO, która jest dostępna w Sky Tower. Podziwiały wykonane z klocków budowle, postacie z bajek, zwierzęta, pojazdy, makiety miast i cuda techniki. Najlepszą atrakcją było wspólne budowanie w sali zabaw. Powstały przeróżne pojazdy, domy, zwierzęta i roboty skonstruowane przez nasze dzieci. Po takiej zabawie apetyty dopisywały, dlatego obiad został zjedzony w całości. Następnie autobusy z przedszkolakami zajechały pod stadion piłkarski we Wrocławiu. Na stadionie „mali kibice” zasiedli na trybunach, odśpiewali piosenki, a następnie wyruszyli w drogę powrotną do przedszkola.