Przedszkolaki odwiedziły firmę „JANMAR CENTRUM”

Poznając pracę zawodową dorosłych trzy najstarsze grupy z przedszkola w Trzcinicy dnia 26 września 2019r. odwiedziły zakład produkcji opakowań z tektury falistej „JANMAR CENTRUM” w Trzcinicy. Na parkingu firmy czekali pracownicy gotowi do oprowadzenia „małych gości”. Przedszkolaki zobaczyły wiele maszyn, których nigdy wcześniej nie miały okazji zobaczyć i poznały, co urządzenia te potrafią zrobić. Dużym zaskoczeniem dla wszystkich było spotkanie z „tramwajem”, który kursował po jednej z hal. Wiedza, którą zdobyły dzieci i bardzo miłe przyjęcie pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wycieczki.

Dyrektor Zespołu Szkół, nauczycielki i dzieci dziękują serdecznie prezesowi i pracownikom firmy JANMAR CENTRUM w Trzcinicy za umożliwienie zwiedzania zakładu.