PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ CIEKAWE ZAWODY

Od najmłodszych lat, w ramach treści związanych z doradztwem zawodowym, dzieci poznają różne zawody.  Najciekawsze zajęcia to te, które zaprezentuje dzieciom rodzic.

W grupie „Jeżyki” - 19 marca  dzieci poznały aż dwa ciekawe zawody, a to za sprawą pani Edyty Duś, która już kolejny raz odwiedziła nasze przedszkole.

W ramach spotkania z panią Edytą dzieci dowiedziały się kim jest  architekt krajobrazu i florysta. W  części praktycznej spotkana, Jeżyki samodzielnie siały owies wielkanocny i sadziły cebulki.

Były to kolejne ciekawe zajęcia zawodoznawcze. Cieszymy się, że rodzice chcą dzielić się  z dziećmi swoimi pasjami i zawodami jakie wykonują.

Dziękujemy bardzo pani Edycie i liczymy na dalszą współpracę.