Przedszkolne kolędowanie

19 grudnia 2019r. wszystkie grupy przedszkolne spotkały się na przedszkolnym kolędowaniu. Przedstawienie na to spotkanie przygotowała grupa „Muchomorków” pod bacznym okiem wychowawcy pani Anety Jędrycy. Zaproszeni goście: ksiądz kanonik proboszcz parafii Trzcinica Wiesław Cieplik, dyrektorzy Zespołu Szkół w Trzcinicy panie Małgorzata Hadzik i Ewa Hetmańczyk, dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy Pani Renata Gość, emerytowani i czynni pracownicy przedszkola uczestniczyli  chętnie w tym, co przygotowały dzieci. Oprawę muzyczną przygotowała jedna z mam pani Emilia Stężały, która akompaniowała w czasie śpiewania kolęd. Goście obdarowali dzieci różnymi słodyczami i chrupkami, zakładkami do książek, a dzieci odwdzięczyły się pierniczkami, które przygotowały w przedszkolu.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!