PRZEDSZKOLNE ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

8 i 9 stycznia br. dzieci z Przedszkola w Trzcinicy wspólnie ze swoimi bliskimi świętowały Dzień Babci i Dziadka. 08 stycznia przedszkolaki ze starszych grup: „Muchomorków” i „Smoków Dinusiów”, a 09 stycznia z młodszych grup: „Krasnoludków” i „Jeżyków”, przedstawiły swoim babciom i dziadkom „Jasełka” oraz złożyły życzenia z okazji ich święta. Babcie i dziadkowie, dumni ze swoich wnuków, oklaskiwali ich bardzo długo.

Zaproszeni na uroczystość Wójt Gminy Trzcinica pan Grzegorz Hadzik i sekretarz Gminy Trzcinica pani Renata Ciemny złożyli babciom i dziadkom serdeczne życzenia, a nauczycielkom przedszkola i przedszkolakom pogratulowali udanych występów.

21 i 22 stycznia przedszkolacy na pewno odwiedzą swoje babcie i swoich dziadków i zaprezentują wierszyki i piosenki, których dla nich nauczyli się w przedszkolu.