Przedwakacyjne spotkanie klas I-III

W przeddzień zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie klas I-III z wychowawcami.

Podczas spotkania podsumowany został Szkolny Konkursu Wiedzy o Polsce dla uczniów klas III. Pierwsze miejsce zdobyły Nina Strycharek i Paulina Pieles, drugie zajął Remigiusz Kaczmarek, a trzecie Dawid Żłobiński. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Drobne upominki otrzymali też uczniowie, którzy brali udział w konkursie plastycznym organizowanym przez KRUS pn. „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy”.

Opiekunka Szkolnej Kasy Oszczędności nagrodziła uczniów, którzy w minionym roku szkolnym dokonali największej liczby wpłat na swoje konto. Otrzymali oni piłki i zabawki rekreacyjne zakupione z funduszu SKO.

Spotkanie zakończyło się miłą niespodzianką. Wszyscy uczniowie klas trzecich zostali obdarowani przez młodszych kolegów własnoręcznie przez nich wykonanymi laurkami-miśkami z życzeniami powodzenia w kolejnym etapie nauki.