Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastyczno-Technicznego pt. „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka”

Prace konkursowe

29 października 2021r. w Publicznym Przedszkolu Samorządowym w Trzcinicy został rozstrzygnięty X Gminny Konkurs Plastyczno-Techniczny pt. „Dary jesieni a wyobraźnia dziecka”. Zadaniem konkursowym było wykonanie farbkami plakatowymi przy pomocy gąbki pracy pt. „Drzewo”. Każda grupa przedszkolna z terenu gminy Trzcinica mogła dostarczyć dwie prace, które potem były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4-latki i 5-6-latki. Na konkurs wpłynęło 14 prac.

Komisja w składzie: Danuta Wieczorek (nauczycielka plastyki w Zespole Szkół w Laskach) i Agnieszka Podejma-Wróblewska (nauczycielka plastyki w Zespole Szkół w Trzcinicy) wybrała najlepsze prace.

Laureatami konkursu w kategorii 3-4-latków zostali:

I miejsce Agata Durka (PPS w Laskach)

II miejsce: Nikodem Czajkowski (PPS w Laskach), Dominik Czajkowski (PPS w Laskach)

III miejsce Weronika Ostrowska (PPS w Trzcinicy).

Laureatami konkursu w kategorii 5-6-latków zostali:

I miejsce: Dominika Siwek (PPS w Trzcinicy), Gabriela Skotnik (PPS w Trzcinicy)

II miejsce Jan Bartkowiak (PPS w Trzcinicy)

III miejsce Hanna Banaś (PPS w Laskach), Adam Wróbel (PPS w Trzcinicy).

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Trzcinica wręczane były w każdym przedszkolu osobno.

Organizatorkami konkursu były: Aneta Jędryca i Kinga Płuska – nauczycielki Przedszkola w Trzcinicy.