Rozstrzygniecie konkursów zorganizowanych z okazji Dnia Św. Patryka

W ramach tegorocznych obchodów Dnia Św. Patryka w naszej szkole odbyły się konkursy plastyczne, w których wzięli udział uczniowie klas I-III. Wykazali się pomysłowością i starannością.

W konkursie dla klasy I „Draw a face of Leprechaun” (narysuj twarz Leprikona) zwycięzcami zostali:

I miejsce – Wiktoria Kulak, Dominika Walczak

II miejsce – Laura Grygier, Filip Maciejewski, Marika Nowicka, Lena Stężały,

III miejsce – Artur Kędzierski, Marcelina Piotrowska, Sofia Bovt

W konkursie dla klas II na plakat „Co kojarzy Ci się z Dniem Św. Patryka?” zwycięzcami zostali:

I miejsce – Milena Małecka

II miejsce – Emilia Durlej

III miejsce – Lena Nowak, Wiktoria Zimoch

Wyróżnienie zdobyli: Nikola Żłobińska kl. IIa, Kamil Gattner kl. IIa, Julia Kruber kl. IIa, Piotr Kawula kl. IIa, Paulina Pieles kl. IIa, Dawid Żłobiński kl. IIa, Julia Fiołka kl. IIb, Milena Zimoch kl. IIb, Kacper Zimoch kl. IIb.

W konkursie dla klasy III „Kartka z życzeniami z okazji Dnia Św. Patryka” I miejsce zajęła Milena Matyszczak.

Zwycięzcom gratulujemy.