„Sierżant Pyrek” odwiedził przedszkolaków

28 października 2019r. dzieci z Przedszkola w Trzcinicy odwiedzili policjanci: starszy posterunkowy Paweł Balcerzak, starszy posterunkowy Rafał Stramowski z maskotką Wielkopolskiej Policji „Sierżantem Pyrkiem”.

Goście przedstawili ważną rolę policjantów w codziennym życiu każdego dorosłego i dziecka, a szczególnie w zapewnianiu wszystkim ludziom bezpieczeństwa. Przekazali wiele cennych wiadomości, a przy pomocy zaaranżowanych scenek przypomnieli obowiązujące przepisy ruchu drogowego. Prowadzącemu spotkanie st. post. Rafałowi Stramowskiemu towarzyszył „Sierżant Pyrek”.

Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Kępnie, a szczególnie panu Pawłowi Balcerzakowi za zorganizowanie tego ciekawego spotkania.