Spotkanie z absolwentami

07 maja 2019r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z absolwentami. Na zaproszenie pedagoga szkolnego Gabrieli Rachel-Nowak odpowiedzieli: Ada, Agata, Alicja, Dominika, Klaudia, Magda, Paulina, Kordian, Kuba i Piotr.

Podczas spotkania nasi absolwenci dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z nauką w nowych szkołach. Opowiadali o tym jak poradzili sobie w nowych dla nich sytuacjach, o tym co ich w nowej szkole zaskoczyło, o wybranych przez siebie ścieżkach edukacyjnych. Radzili naszym uczniom czym mają się kierować przy wyborze nowej szkoły. Odpowiadali na pytania.

Celem spotkania było zachęcenie uczniów do pracy nad własnym rozwojem.

Dziękujemy naszym absolwentom za przybycie i poświęcony czas!