Spotkanie z policjantami

26 października 2021r. na naszym przedszkolnym placu zabaw dzieci spotkały się z policjantami: dzielnicowym mł. asp. Mateuszem Klaczyńskim i sierż. szt. Jarosławem Szydlikiem. Podczas spotkania omówiliśmy zasady kulturalnego i bezpiecznego korzystania z przedszkolnego placu zabaw i urządzeń, które tam się znajdują. Dzieci opowiadały o obowiązujących zasadach, następnie wspólnie z policjantami przeszły na ogólnodostępny plac zabaw, który znajduje się w okolicy przedszkola. Tam policjanci zapoznali wszystkie dzieci z regulaminem i sposobem korzystania ze sprzętu.

Po czasie spędzonym na placu zabaw dzieci z młodszych grup wróciły do przedszkola, a starsze dzieci poszły na spacer. Pod okiem policjantów przechodziły przez pasy i spacerowały ulicami wsi.