Sukces Ani

26 maja 2017r. uczennica naszej szkoły podstawowej Anna Więcek wraz z rodzicami i nauczycielem przyrody p. Jolantą Janicką uczestniczyła w uroczystości wręczenia zaświadczeń i nagród Wielkopolskiego Kuratora Oświaty laureatom konkursów przedmiotowych. Ania uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Zaświadczenie w imieniu Wielkopolskiego Kuratora wręczył dr Krzysztof Błaszczyk Wicekurator Oświaty. Uroczystość odbywała się w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Sukcesem Ani jest również uzyskanie tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

Gratulujemy!