SUKCES EMILII I REMIGIUSZA W FINALE XXVI KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE

02 czerwca 2022r. odbył się etap wojewódzki XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce. Szkołę Podstawową w Trzcinicy w finale konkursu reprezentowało 2 uczniów: Emilia Durlej (kl. IIIb) i Remigiusz Kaczmarek (kl. IIIb) – laureaci etapu powiatowego tego konkursu. Na etapie wojewódzkim rozwiązywali oni test konkursowy on-line w swojej kategorii wiekowej.

Emilia i Remigiusz zostali laureatami XXVI Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce – zajęli III miejsce.

24 czerwca 2022r. podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego Emilia i Remigiusz otrzymali nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wójta Gminy Trzcinica.

Uczniów do konkursu przygotowywała pani Jolanta Jelonek – nauczycielka historii w Szkole Podstawowej w Trzcinicy.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i serdecznie gratulujemy.