Sukces na VII Regionalnym Przeglądzie Piosenki Ludowej „Kukułeczka”

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział  konkursie „Kukułeczka”, który odbywa się 6 kwietnia 2017r. w Tulcach. Przegląd charakteryzuje się kultywowaniem utworów tradycyjnych, ludowych ze szczególnym naciskiem na region Wielkopolski. Uczestnicy konkursu poza własnymi prezentacjami, mają okazję wziąć udział w warsztatach regionalnych, jak również poznać tradycyjne zabawy, piosenki i przyśpiewki z regionu Wielkopolski.

Nasi uczniowie zaprezentowali się w kategorii solista oraz zespół. Natalia Pawlik, uczennica klasy VIb, przygotowana przez Panią Agnieszkę Podejmę - Wróblewską zajęła I miejsce. Zespół, który tworzyli członkowie naszego Chóru (Szkoły Podstawowej), przygotowany przez Panią Renatę Adamską zajął II miejsce.