Sukces Natalii w konkursie plastycznym KRUS

W II półroczu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym, ogłoszonym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,  pt. „Bezpiecznie na wsi – maszyna pracuje a dziecko obserwuje”. Wykonali prace plastyczne na podany temat dowolną techniką. Z grupy wiekowej kl. I-III wzięło udział 11 uczniów, a z grupy wiekowej kl. IV-VIII 12 uczniów.

22 maja 2019r. do naszej szkoły przyjechała p. Aneta Rabiega – kierownik Placówki Terenowej KRUS w Kępnie i przywiozła nagrody za udział w tym konkursie (kolorowanki i długopisy) oraz nagrodę za zajęcie I miejsca w etapie regionalnym, którą otrzymała Natalia Shulha uczennica kl. IIa.

Gratulujemy!