Sukces Natalki w Konkursie Grafiki Komputerowej

27 lutego 2018r. w Zespole Szkół w Laskach odbył się IV Międzygminny Konkurs Grafiki Komputerowej na temat „Zimowe zabawy”.

W tym konkursie naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich Maja Dastych i Ewa Więcek przygotowane przez panią Beatę Stodółkę oraz Anna Kardaś i Natalia Zimoch przygotowane przez panią Urszulę Jokiel.

Konkurs miał na celu ukazywanie możliwości techniki komputerowej w twórczości plastycznej, popularyzowanie grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki i rozwijanie umiejętności w posługiwaniu się edytorem graficznym MS Paint.

Uczniowie podczas konkursu wykazali się dużym smakiem plastycznym oraz doskonałą umiejętnością pracy z edytorem graficznym Paint.

Udział naszych uczniów zakończył się sukcesem Natalki Zimoch, która zajęła II miejsce. Gratulujemy!