Sukces Oli w Konkursie Grafiki Komputerowej

07 marca 2019r. w Zespole Szkół w Laskach odbył się V Międzygminny Konkurs Grafiki Komputerowej na temat „Moja ulubiona postać książkowa”. W tym konkursie naszą szkołę reprezentowały uczennice klas drugich: Weronika Buła przygotowana przez panią Grażynę Grześniak i Aleksandra Grygier przygotowana przez panią Urszulę Jokiel.

Konkurs miał na celu ukazywanie możliwości techniki komputerowej w twórczości plastycznej, popularyzowanie grafiki komputerowej jako współczesnej dziedziny sztuki i rozwijanie umiejętności w posługiwaniu się edytorem graficznym MS Paint.

Uczniowie podczas konkursu wykazali się dużym smakiem plastycznym oraz doskonałą umiejętnością pracy z edytorem graficznym Paint.

Udział naszych uczennic zakończył się sukcesem Oli Grygier, która zajęła II miejsce. Gratulujemy!