Sukces Pauliny i Filipa w Gminnym Konkursie Grafiki Komputerowej w Laskach

18 maja 2022r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Laskach odbył się Gminny Konkurs Grafiki Komputerowej dla uczniów klas III. Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Pieles, Lena Nowak, Lena Szczepaniak z klasy IIIa oraz Julia Fiołka, Martyna Kałka, Filip Stasiak z klasy IIIb. Konkurs polegał na wykonaniu pracy pt. „Dzieci świata” w programie Paint. Wszyscy uczniowie wykonali prace w wyznaczonym czasie, wykazując się pomysłowością i umiejętnościami pracy w programie Paint. Dwoje uczniów z naszej szkoły zostało laureatami tego konkursu:

I miejsce zajął Filip Stasiak

III miejsce zajęła Paulina Pieles

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Trzcinica oraz pamiątkowe dyplomy.

Paulinie i Filipowi gratulujemy sukcesu.