SUKCES TOBIASZA I MARYSI W FINALE XXV KONKURSU WIEDZY O WIELKOPOLSCE

02 czerwca 2021r. odbył się etap wojewódzki XXV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.

Szkołę Podstawową w Trzcinicy w finale konkursu reprezentowało 5 uczniów: Maria Stefańska (kl. III), Tobiasz Wróbel (kl. III), Mikołaj Antoniak (kl. IV), Marcel Krowiarz (kl. IV), Michalina Jokiel (kl. VII) – laureaci etapu rejonowego tego konkursu. Uczniowie, którzy przeszli wcześniejsze etapy konkursu: szkolny, powiatowy i rejonowy, rozwiązywali testy konkursowe etapu wojewódzkiego on-line, każdy w swojej kategorii wiekowej.

W gronie laureatów XXV Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce znalazło się 2 naszych uczniów: Tobiasz Wróbel zajął II miejsce, Maria Stefańska zajęła III miejsce.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a laureatom serdecznie gratulujemy.